Wyślij
Udostępnij:
 
 
Jak pisać artykuły naukowe - zapraszamy na konferencję Sukces czasopisma naukowego
 
Działy: Polecamy
Jak właściwie przygotowywać i przedstawiać streszczenia na wystąpienia ustne i plakaty na konferencjach krajowych i międzynarodowych? Jak pozyskać źródła finansowania grantów badawczych? Co powinna zawierać dobrze przygotowana aplikacja grantowa?
Jak skutecznie zwiększyć IF swojego czasopisma? Jak pisać artykuły naukowe? - to pytania, na które odpowiedzi uzyskają uczestnicy konferencji Sukces czasopisma naukowego – indeksowanie i zarządzanie czasopismami naukowymi, a także jak pisać prace naukowe i prezentować wyniki badań na konferencjach. Wydarzenie to odbędzie się w Warszawie w Centrum Prasowym Foksal, 27-28 października.

Eksperci z Polski i Europy zajmujący się publikowaniem czasopism naukowych, rozwojem i promocją polskiej nauki na świecie oraz ewaluacją czasopism i dorobku naukowego podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i wskażą kierunki w jakich powinny iść czasopisma naukowe aby publikowana w nich treść została dostrzeżona i doceniona w świecie nauki.

Uczestnicy konferencji będą mieli niepowtarzalną okazję nie tylko wysłuchać ciekawych wykładów ale przede wszystkim wziąć udział w dyskusjach z ekspertami, zadać im pytania i wymienić się swoimi doświadczeniami. Polecamy szczególnie udział w warsztatach: Meet the editors – fakty i mity o zarządzaniu czasopismem. Na pytania uczestników odpowiadać będą zaproszeni redaktorzy naczelni czasopism naukowych

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz do rejestracji.
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe