Wyślij
Udostępnij:
 
 

Kongres Wizja Zdrowia - zapraszamy!

Autor: Iwona Konarska |Data: 30.09.2020
 
 
Już w poniedziałek startujemy z „IV Kongresem Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny”, który w tym roku będzie odbywał się wspólnie z „XIV Kongresem Hospital & Healthcare Management” (szczegółowe informacje na stronie: www.termedia.pl/WizjaZdrowia).
Trzy dni wiedzy, dyskusji, ocen i prognoz – tego mogą oczekiwać uczestnicy najważniejszego wydarzenia systemowego jakim jest „IV Kongres Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny”, który realizowany jest wspólnie z „XIV Kongresem Hospital & Healthcare Management” .

Zaprosiliśmy panelistów, którzy na co dzień analizują polską rzeczywistość w ochronie zdrowia, ale i praktyków, którzy wdrażają, czasem twórczo poprawiają, zmiany w systemie zdrowia.
Dzień pierwszy to debata pod hasłem Wizja zdrowia w wybranych obszarach terapeutycznych, dzień drugi to aktualny stan polityki lekowej w kontekście potrzeb pacjenta, lekarzy i farmaceutów. Dzień trzeci to trudne wybory i inspirujące pomysły zebrane pod hasłem Zarządzanie szpitalem.

Zapraszamy na Kongres, także do lektury relacji, skondensowanej wiedzy z Kongresu, którą zamieścimy w „Menedżerze Zdrowia” i w „Kurierze Medycznym”.
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe