Konkurs – innowacje w opiece zdrowotnej

Udostępnij:
NIL IN – Sieć Lekarzy Innowatorów zaprasza na wyjątkowe wydarzenie Innovate Health-New Horizons, które odbędzie się 13 czerwca w Venture Café Warsaw Foundation w CIC Warsaw. Start o godz. 17.00. Jednym z najważniejszych punktów programu będzie ogłoszenie konkursu na wdrożenie innowacji w opiece zdrowotnej.
Celem konkursu jest promowanie nowych rozwiązań i dobrych praktyk poprzez wyróżnienie przychodni i szpitali, które wypracowały metody na skuteczne wdrożenie innowacji, oraz wyróżnienie innowatorek i innowatorów, których działania wdrożeniowe, edukacyjne i w obszarze publicznym szeroko wspierają i promują innowacje.

Konkurs prowadzony będzie w trzech kategoriach: opieka ambulatoryjna, szpitalnictwo oraz innowatorka/innowator.

Konkurs jest doskonałą okazją, aby przedstawić swoje pomysły, które mogą i przyczyniają się do poprawy jakości życia pacjentów i efektywności systemu opieki zdrowotnej. Organizatorzy przedstawią jego szczegóły podczas panelu o 19.15.

Zapisy możliwe są na stronie: https://venturecafewarsaw.org/sessions/%f0%9f%87%b5%f0%9f%87%b1-workshop-innowacje-w-procesie-czyli-nadchodzace-konkursy-nil/
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.