Wyślij
Udostępnij:
 
 

Możliwości redukcji ryzyk zdrowotnych u nałogowych palaczy – obejrzyj zapis webinaru

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 30.11.2021
 
 
Zapraszamy do obejrzenia webinaru przygotowanego przez dr. n. med. Piotra Wierzbińskiego.
Medycyna nie uchroni palaczy przed konsekwencjami nałogu. Tylko rzucenie palenia stanowi skuteczną drogę do eliminacji wiążących się z tym zagrożeń. Można jednak ograniczyć zagrożenia i temu poświęcone zostało spotkanie z dr. n. med. Piotrem Wierzbińskim: „Możliwości redukcji ryzyk zdrowotnych u nałogowych palaczy”. Webinar odbył się 25 listopada.

„Palenie szkodzi zdrowiu”, „palenie zabija”, „palenie powoduje ryzyko...” – slogany z paczek papierosowych nie wystarczą, by przekonać palaczy do zadbania o swoje zdrowie. W przypadku wielu z nich uzależnienie jest tak silne, że mimo chęci zerwania z nałogiem staje się niemożliwe. Nie unikną oni całego spektrum chorób, od schorzeń układu oddechowego, przez nowotwory, po zaburzenia widzenia czy problemy z prokreacją.

Szansą dla uzależnionych od tytoniu są rozwiązania, które zmniejszają prawdopodobieństwo poważnych chorób. Pod naukowym kierownictwem dr. n. med. Piotra Wierzbińskiego omówione zostały wyniki badań naukowych oraz środki, które mogą pomóc uniknąć palącym pacjentom komplikacji.

Zapraszamy do obejrzenia webinaru przygotowanego przez dr. n. med. Piotra Wierzbińskiego:

 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.