Wyślij
Udostępnij:
 
 
IX Kongres Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego odbędzie się w 6-7 grudnia br. w Warszawie

Najbardziej aktualna i praktyczna wiedza, jak leczyć pacjentów z zaburzeniami lipidowymi

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 25.11.2019
 
 
Wykłady wybitnych specjalistów prezentujące najnowsze wyniki badań, rekomendacje i wytyczne profilaktyki i terapii zaburzeń lipidowych. Sesje Polskiej Unii Organizacji Pacjenckich oraz Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego, sesja dotycząca walki z przekłamaniami i #FakeNews oraz wiele innych. Komitet naukowy pod kierownictwem prof. dr. hab. Macieja Banacha zadbał, aby każdy uczestnik IX Kongresu Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego otrzymał najbardziej aktualną i praktyczną wiedzę, jak leczyć pacjentów.
- Jak skutecznie walczyć z czynnikami ryzyka chorób sercowo-naczyniowych? Czy jesteśmy gotowi na program koordynowanej opieki u pacjentów najwyższego ryzyka chorób serca i naczyń, by skutecznie przeciwdziałać wystąpieniu choroby lub opóźnić jej wystąpienie? Dlaczego 'im wcześniej tym lepiej' dla pacjentów z rodzinną hipercholesterolemią oznacza szansę na życie bez choroby sercowo-naczyniowej takie jak u osób zdrowych? Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i damy gotowy scenariusz na każdą, nawet najbardziej zawiłą sytuację kliniczną – zapewnia prof. Banach. – W tym roku spojrzymy także na zaburzenia lipidowe z punktu widzenia lekarza rodzinnego.

IX Kongres Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego odbędzie się w 6-7 grudnia br. w Warszawie. Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy sprawuje Polskie Towarzystwo Lipidologiczne.

Więcej informacji o konferencji, program i panel rejestracyjny znajdują się na stronie: www.termedia.pl/Konferencja-IX-Kongres-Polskiego-Towarzystwa-Lipidologicznego-Intro,1057,6632.html.
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe