Wyślij
Udostępnij:
 
 
Medycyna rodzinna. Podręcznik dla lekarzy i studentów pod redakcją naukową Adama Windaka, Sławomira Chlabicza i Agnieszki Mastalerz-Migas

Najbardziej aktualny podręcznik dotyczący medycyny rodzinnej dla lekarzy praktyków i studentów

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 13.05.2019
 
 
"Medycyna Rodzinna. Podręcznik dla lekarzy i studentów"
pod redakcją naukową Adama Windaka, Sławomira Chlabicza i Agnieszki Mastalerz-Migas to uaktualniony zbiór zaleceń i wytycznych dla lekarzy medycyny rodzinnej oraz studentów tej specjalizacji.


Od ostatniej publikacji podręcznika medycyny rodzinnej, przeznaczonego dla szerokiego grona odbiorców, wśród których znajdują się przede wszystkim lekarze przygotowujący się do egzaminu specjalizacyjnego oraz studenci, minęło kilka lat. Postęp medycyny w ogóle, a rozwój medycyny rodzinnej w szczególności, czynią potrzebę przygotowania takiej publikacji mocno aktualną. Zadania tego podjęło się wydawnictwo Termedia wraz ze starannie dobranym zespołem autorów – ekspertów w różnych obszarach wiedzy medycznej.

Podręcznik podzielony jest na dwie zasadnicze części. Pierwsza z nich, „Dziedzina medycyny rodzinnej”, omawia sześć zasadniczych obszarów kompetencji lekarza rodzinnego i warunki konieczne do ich efektywnego wykorzystania w ujęciu zaprezentowanym przez Nową Definicję Medycyny Rodzinnej, opracowaną i zaakceptowaną przez Europejski Oddział Światowej Organizacji Lekarzy Rodzinnych (WONCA Europe).
W drugiej części, zatytułowanej „Klinika medycyny rodzinnej”, przedstawione zostaną najważniejsze problemy kliniczne, z jakimi ma do czynienia w swojej pracy lekarz rodzinny. Pozycja ta z pewnością może zainteresować i okazać się przydatna dla praktykujących lekarzy rodzinnych.

Książka dostępna jest na naszej stronie w atrakcyjnej cenie 250 zł 162,50 zł. Promocja ograniczona czasowo. Nie czekaj i kup: www.termedia.pl/Ksiazka/-203.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe