Wyślij
Udostępnij:
 
 
Kontrowersje i Postępy w Reumatologii - Kraków 2019
O reumatologii interdyscyplinarnie
Źródło: WJ
Autor: Wojciech Jankowski |Data: 14.05.2019
 
 
Konferencja „Kontrowersje i Postępy w Reumatologii” jest forum dyskusji i platformą współpracy interdyscyplinarnej. Pomysłodawcą i jednym z kierowników naukowych jest prof. Marek Brzosko, konsultant krajowy w dziedzinie reumatologii i prezes Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego. Inauguracja tegorocznego spotkania odbędzie się w czwartek 23 maja w Krakowie.
Najnowsze doniesienia naukowe oraz możliwość spotkania liderów – to niewątpliwie czeka uczestników. Udział w konferencji będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi doniesieniami naukowymi z dziedziny reumatologii oraz wymiany poglądów i doświadczeń z najwybitniejszymi specjalistami z wielu pokrewnych dziedzin medycyny.

Organizatorzy zadbali o różnorodność, interdyscyplinarność i atrakcyjność programu dla jak najszerszej grupy lekarzy. Całe przedpołudnie pierwszego dnia konferencji przygotowane jest specjalnie dla osób specjalizujących się w reumatologii. W czwartek zaplanowana została także debata „Teraźniejszość i przyszłość polskiej reumatologii” z udziałem obecnego prezesa PTR prof. Marka Brzosko oraz prezesa elekta prof. Wiesława Samborskiego. Czwartkowy wykład inauguracyjny pt. „Powikłania kardiologiczne w czasie systemowej terapii przeciwzapalnej” wygłosi rektor Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Tomasz Grodzicki.

Kolejne dwa dni konferencji to mnogość interesujących wykładów prezentowanych przez wybitnych specjalistów. Zachęcamy do zapoznania się z programem szczegółowym konferencji: TUTAJ.

„Kontrowersje i Postępy w Reumatologii” to jedno z najważniejszych wydarzeń dla całego środowiska polskiej reumatologii, które jest spotkaniem reumatologów z chirurgami, dermatologami, endokrynologami, gastroenterologami, hematologami, internistami, kardiologami, neurologami, okulistami, ortopedami, pediatrami, rehabilitantami, zakaźnikami i lekarzami rodzinnymi. W maju zapraszamy wszystkich do Krakowa!
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe