Wyślij
Udostępnij:
 
 
Orthopaedic Live Surgery Broadcast 2019

Orthopaedic Live Surgery Broadcast 2019 – transatlantycka wymiana doświadczenia i wiedzy na żywo

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 12.06.2019
 
 
W środę (12 czerwca) o godzinie 14:30 rozpocznie się transmisja z operacji ortopedycznych przeprowadzanych z Wilmington w USA, Grodna na Białorusi i Poznania. Zabiegi przeprowadzone zostaną przez wybitnych specjalistów: Michaela Shradera, Leonida Sychevskiego i Marka Jóźwiaka. Transmisja odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu 50-lecia Osteotomii Degi. Wydarzenie będzie komentowane ze studia przez profesorów: Jana Grudziaka, Jarosława Czubaka, Tomasza Kotwickiego oraz Marka Napiontka.
Transmisja zorganizowana jest pod patronatem European Paediatric Orthopaedic Society oraz Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i traumatologicznego. Będzie to pierwsze, transatlantyckie webinarium w historii EPOS i PTOiTr.

Użycie nowoczesnych metod komunikacji, takich jak transatlantyczne webinarium z operacji ortopedycznej na żywo, w najbliższej przyszłości może zostać alternatywą i uzupełniającą formą wymiany doświadczenia i wiedzy – podkreśla prof. Marek Jóźwiak.

Orthopaedic Live Surgery Broadcast 2019 oglądaj na żywo 12 czerwca o godzinie 14:30 pod adresem: edu.medvc.eu/livestream/Orthopaedic-Live-Surgery-Broadcast-2019/11.
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe