Wyślij
Udostępnij:
 
 
Medycyna Paliatywna pod red. Aleksandry Ciałkowskiej-Rysz oraz Tomasza Dzierżanowskiego
Premiera książki Medycyna Paliatywna odbędzie się podczas VIII Konferencji Opieka Paliatywna w Polsce 2019
Źródło: WJ
Autor: Wojciech Jankowski |Data: 20.02.2019
 
 
Z ogromną przyjemnością informujemy o premierze bardzo wyczekiwanej przez środowisko książki Medycyna Paliatywna pod redakcją Aleksandry Ciałkowskiej-Rysz oraz Tomasza Dzierżanowskiego. Po raz pierwszy w sprzedaży opracowanie pojawi się podczas VIII Konferencji Opieka Paliatywna w Polsce 2019. Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy atrakcyjną promocję.
Monografia skierowana jest do lekarzy i pielęgniarek, którzy na co dzień stykają się z pacjentem chorującym na postępujące choroby niepoddające się leczeniu przyczynowemu, a także do studentów i osób specjalizujących się w medycynie paliatywnej.

Zapraszamy do zakupu książki Medycyna Paliatywna podczas VIII Konferencji Opieka Paliatywna w Polsce 2019 (Warszawa, 8–9 marca 2019 r.) z 20-procentową zniżką i osobistego odbioru dodatkowego prezentu – wybranej przez nas książki Wydawnictwa Filia*.

Autorzy o książce:
"Medycyna paliatywna jest dziedziną młodą, chociaż potrzeba leczenia osób nieuleczalnie chorych oraz umierających zrodziła się już w wieku XIX. Rozwijając się dynamicznie, w obliczu epidemii nowotworów i przewlekłych chorób cywilizacyjnych, stała się specjalizacją niezwykle potrzebną. Książka zawiera wyczerpujące opracowanie zagadnień z całej dziedziny, przede wszystkim w ujęciu praktycznym. Dlatego dyskusja ograniczona jest do minimum, w zamian za to chętnie korzystaliśmy z zestawień, tabel i rycin. Nie było dotychczas tak obszernego opracowania w języku polskim w tej dziedzinie. Naszym marzeniem jest, aby książka stała się ulubionym narzędziem w codziennej pracy specjalistów medycyny paliatywnej, osób w trakcie specjalizacji i pogłębiających swoją wiedzę, praktyków opieki paliatywnej, a także wszystkich lekarzy szukających rzetelnej referencji co do postępowania diagnostyczno-leczniczego. Staraliśmy się przestrzegać zasad Evidence Based Medicine i opierać na najbardziej aktualnej wiedzy, uzupełnionej o aspekty praktyczne. Największą naszą satysfakcją będzie, jeśli poniesiony przez nas wysiłek przełoży się na powstanie książki nie tylko dobrej, ale potrzebnej, a wręcz niezbędnej w codziennej praktyce."

Dodatkowe informacje o książce: www.termedia.pl/Ksiazka/-253

VIII Konferencja Opieka Paliatywna w Polsce 2019 (Warszawa, 8–9 marca 2019 r.): www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=896&p=5762

*Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe