Wyślij
Udostępnij:
 
 
Terapia Podciśnieniowa - Rozszerzamy Formułę odbędzie się w Poznaniu w dniach 17-18 maja br.

Prof. Banasiewicz: Obiecujemy, że będzie jak było do tej pory, czyli praktycznie, przydatnie i przyjemnie

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 24.04.2019
 
 
- Traktując terapię podciśnieniową jak jeden z klocków bardzo złożonych puzzli pod tytułem „gojenie rany”, pojawia się mnóstwo ciekawych tematów, problemów i zagadnień, o których warto mówić, a właściwie wspólnie rozmawiać, ponieważ udział Państwa, czyli szanownych uczestników, jest nie do przecenienia – tymi słowami prof. Tomasz Banasiewicz zaprasza do udziału w tegorocznej konferencji Terapia Podciśnieniowa, której hasłem przewodnim jest "rozszerzamy formułę". - Zgłaszajcie swoje tematy, piszcie o czym chcecie rozmawiać, zbierajcie przypadki do prezentacji. My zadbamy o resztę - zachęca profesor.
- Rozpoczynając cykl konferencji poświęcony szeroko rozumianej terapii podciśnieniowej, zastanawialiśmy się, czy nie jest to zbyt wąska tematyka, by przyciągnąć uwagę uczestników. Okazało się, że jest całkiem spora grupa ludzi zainteresowanych tym tematem. Po zakończeniu pierwszej edycji nieco baliśmy się, czy znajdziemy wystarczającą ilość ciekawych tematów, by wypełnić nimi kolejne spotkanie - mówi prof. Banasiewicz.

Obawy okazały się zupełnie niesłuszne. W tym roku przygotowano ciekawy, skonstruowany w nowatorski sposób program, który skupiony jest na szerokim i bardzo praktycznym podejściu do zagadnienia gojenia ran. Podczas konferencji Terapia Podciśnieniowa - Rozszerzamy Formułę zaplanowano sesje:
 • Sesja otwierająca: Terapia podciśnieniowa – rozszerzamy formułę
 • Tylko chirurgia rekonstrukcyjna Ci pomoże….
 • Mikrokosmos rany czyli terapia podciśnieniowa od środka. Sesja nowatorskich technik i progresywnych zastosowań terapii podciśnieniowej
 • Niewydolność żylna w kilku odsłonach: „By długo żyła żyła”
 • Zapraszamy na salę operacyjną: Zakażenie miejsca operowanego (ZMO) i opieka okołooperacyjna – czemu tak dużo wiemy a tak mało robimy?
 • Powrót do podstaw (ale nie do przeszłości…), czyli wespół zespół
 • Sesja specjalna: NPWT a zdrowie pacjentów
 • Sesja przypadków: To się w głowie nie mieści – nowe pomysły, spektakularne sukcesy i piękne katastrofy
 • Terapia podciśnieniowa i nie tylko…
 • Przetoki przewodu pokarmowego – jak zapuścić się w kanał (przetoki)
 • O rany! czyli jak radzić sobie w sytuacjach nagłych (i jak bombowo zakończyć konferencję)
Na uczestników czekają także sesje warsztatowe, podczas których będzie można zdobyć nowe i doskonalić stare umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z programem szczegółowym konferencji pod adresem: www.termedia.pl/Konferencja-Terapia-Podcisnieniowa-Rozszerzamy-Formule-Program-Szczegolowy,905,7359.html.

- Konferencja ma służyć przede wszystkim uczestnikom. Dlatego też chcielibyśmy jak najlepiej dopasować jej tematykę do Państwa oczekiwań. Planujemy zorganizowanie specjalnej sesji "Zamów i posłuchaj – sesja na życzenie uczestników". Serdecznie prosimy o przesyłanie propozycji tematów, jak również ewentualnych wykładowców. Najczęściej powtarzające się oraz najciekawsze prośby staną się podstawą do stworzenia "menu sesji" poddanego internetowemu głosowaniu uczestników. Wybrane tematy zaprezentujemy Państwu, a wśród uczestników układania programu i głosujących zostaną rozlosowane nagrody - podkreśla prof. Banasiewicz.

Stwórz program konferencji pod adresem: www.termedia.pl/Konferencja-Terapia-Podcisnieniowa-Rozszerzamy-Formule-Stworz-program-konferencji,905,5923.html.

Konferencja Terapia Podciśnieniowa - Rozszerzamy Formułę odbędzie się w Poznaniu w dniach 17-18 maja br. Zapraszamy do rejestracji pod adresem: www.termedia.pl/Konferencje/r?e=905&l=1.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe