Wyślij
Udostępnij:
 
 
Prof. Jacek Szepietowski zaprasza wszystkich dermatologów do Zakopanego

Prof. Jacek Szepietowski zaprasza wszystkich dermatologów do Zakopanego

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 18.11.2019
 
 
Platforma wymiany doświadczeń z udziałem autorytetów polskiej dermatologii oraz interdyscyplinarny charakter – tak krótko można opisać kolejną edycję konferencji Kontrowersje w Dermatologii. Wydarzenie to od wielu lat gromadzi w Zakopanem setki dermatologów oraz lekarzy zainteresowanych tą dziedziną.
Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest prof. dr hab. Jacek Szepietowski. Prezentujemy jego zaproszenie.

Drogie Koleżanki i Koledzy, Szanowni Państwo,

Kolejny, już siódmy raz będziemy mieli zaszczyt gościć Państwa w zimowej stolicy Polski – Zakopanem podczas cyklicznej Konferencji „Kontrowersje w Dermatologii”. Państwa entuzjazm, tak liczny udział w poprzednich edycjach stanowi dla nas organizatorów pokaźne tegoroczne wyzwanie. Zdaję sobie sprawę, że renoma konferencji zależy od sprawnej organizacji, ale przede wszystkim uwarunkowana jest ciekawym, dobrze zaplanowanym programem. Jak poprzednio, i tym razem staraliśmy się stworzyć program wysoce merytoryczny, ciekawy i niepowtarzalny. W obecnej edycji konferencji w dużej mierze wykłady zostaną przedstawione przez tzw. młodych samodzielnych pracowników nauki, których liczba w ostatnim czasie znacznie wzrosła. Nie zabraknie jednakże także i zagadnień referowanych przez uznane autorytety polskiej dermatologii. Dodatkowo zaprosiliśmy specjalistów nefrologii, chorób zakaźnych, psychiatrii czy psychologii klinicznej, co z pewnością zapewni interdyscyplinarny charakter spotkania. Liczę, że tegoroczny program konferencji zainteresuje Państwa, a nabyta wiedza będzie miała bezpośrednie znaczenie w Państwa codziennej praktyce klinicznej i przełoży się na szeroko rozumiane dobro naszych chorych.

Zakopane w grudniu to miejsce szczególne. Zimowa sceneria tworzy wyjątkową atmosferę. Żywię nadzieję, że pobyt na konferencji dostarczy Państwu nie tylko wrażeń naukowych, ale będzie też okazją do oderwania się od codzienności i napawania się urokami polskich Tatr.

Z wyrazami szacunku


Jacek Szepietowski
Przewodniczący Komitetu Naukowego

Szczegółowe informacje i program VII Konferencji Kontrowersje w Dermatologii zamieszczone są na stronie: www.termedia.pl/Konferencja-VII-Konferencja-Kontrowersje-w-Dermatologii-Intro,1038,6520.html.
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe