Wyślij
Udostępnij:
 
 

UWAGA! Termedia wprowadza e-konferencje

Autor: Karolina Gawarzewska |Data: 01.06.2020
 
 
Mamy przyjemność poinformować, że od lipca przenosimy stacjonarne wydarzenia medyczne do Internetu! Serdecznie zapraszamy do śledzenia harmonogramu E-KONFERENCJI, których transmisje odbędą się poprzez portal www.termedia.pl. Bez wychodzenia z domu, w dogodnym czasie będą mogli Państwo wziąć udział w swoich ulubionych spotkaniach.
Szanowni Państwo,

Pandemia wyhamowała nagle całą działalność edukacyjno-szkoleniową. Postawiliśmy w tym czasie na webinaria, w których udział wzięło do tej pory już kilkanaście tysięcy lekarzy, z czego w niektórych z nich zainteresowanie przekroczyło 2000 osób.

Nasze wieloletnie doświadczenie, jak i obserwacje ostatnich miesięcy pokazały, że edukacja przez Internet jest niezbędnym i skutecznym narzędziem edukacyjnym w medycynie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, od lipca przenosimy stacjonarne wydarzenia medyczne na profesjonalne e-platformy. Jako Wydawnictwo Medyczne mamy nadzieję, że spełnimy zarówno oczekiwania merytoryczne słuchaczy, a nasze rozwiązania informatyczne pozwolą Państwu z łatwością i w dogodnym czasie wziąć udział w wykładach, dyskusjach, testach, debatach, czatach i innych formach edukacji, którą nasza platforma Państwu zaoferuje.

Powoli nadchodzi już także czas odwieszania konferencji w trybie stacjonarnym, przygotowujemy się także do nich. Stawiamy na innowacyjność, dlatego od września ruszy projekt konferencji hybrydowych, który łączy w sobie udział osobisty i internetowy.

Wierzymy, że zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście spowoduje gotowość do współpracy i udziału w naszych nowych przedsięwzięciach.

Zapisz w kalendarzu najbliższe e-konferencje:
  • 1-3 lipca 2020 r. – Pogotowie Neurologiczne
  • 8-10 lipca 2020 r. – Opieka Paliatywna w Polsce 2020
  • 13-16 lipca 2020 r. – Ogólnopolski Kongres Starzenia. Pacjent 65+ w codziennej praktyce lekarskiej
  • 1-30 września – Top Medical Trends
  • Październik – Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej
Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie www.termedia.pl

Do zobaczenia!
Rada Naukowa i Zespół Redakcyjny wydawnictwa Termedia
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe