Wyślij
Udostępnij:
 
 

Wielka promocja cenowa

Redaktor: Krzysztof Zielonka |Data: 03.08.2022
 
 
Tagi: promocja
Konferencja Algorytmy Postępowania w Nowotworach Układu Krwiotwórczego i Nie Tylko odbędzie się 30 września i 1 października br. w Katowicach. Wydarzenie organizowane w formule stacjonarnej będzie znakomitą okazją, aby się spotkać i porozmawiać z wybitnymi polskimi hematologami. Warto zarejestrować się już teraz – do końca sierpnia opłata rejestracyjna wynosi jedynie 199 zł!
Ostatnie kilka lat to ogromny przełom w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu krwiotwórczego. Obecnie dysponujemy wieloma lekami ukierunkowanymi na określone zaburzenia molekularne czy ścieżki sygnałowe, jesteśmy również świadkami szybkiego rozwoju immunoterapii. Codziennie ukazuje się wiele doniesień i publikacji prezentujących nowe osiągnięcia naukowe. W tym gąszczu informacji konieczne jest przejrzyste i uproszczone sformułowanie sposobów postępowania w określonych jednostkach chorobowych – i temu służy wspomniana konferencja.

Do wygłoszenia wykładów zostali zaproszeni uznani eksperci w dziedzinie hematologii i transplantologii szpiku, autorzy wielu publikacji, którzy niejednokrotnie uczestniczyli w tworzeniu zaleceń postępowania w chorobach układu krwiotwórczego. W programie konferencji będzie także miejsce na wykłady prezentujące najnowsze osiągnięcia terapeutyczne w wybranych jednostkach chorobowych.

Opłata rejestracyjna obejmuje również 30-dniowy dostęp do nagrań wykładów w formie VOD.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i do rejestracji!

STRONA WYDARZENIA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.