Wyślij
Udostępnij:
 
 
VIII Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej odbędzie się we Wrocławiu w dniach 11-13 października 2019 r.

Zaprezentuj swoją pracę podczas VIII Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 03.07.2019
 
 
Uczestników VIII Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej zachęcamy do zgłaszania prac pełnotekstowych do 'Family Medicine & Primary Care Review' oraz streszczeń prac oryginalnych do sesji plakatowej.
VIII Kongres Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej odbędzie się tradycyjnie we Wrocławiu w dniach 11-13 października 2019 r. W tym roku przypada jubileusz 20-lecia Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, który będzie doskonałą okazją do świętowania. Zapraszamy serdecznie do udziału w Kongresie, także aktywnego - zgłaszając pracę.

Termin nadsyłania prac pełnotekstowych oraz streszczeń prac oryginalnych do sesji plakatowej został przedłużony do 22 lipca 2019 r.

Prace pełnotekstowe, które planują Państwo zaprezentować w formie wystąpienia na VIII Kongresie PTMR, należy zgłaszać wyłącznie w języku angielskim online.

Manuskrypty powinny być zgodne z Regulaminem ‘Family Medicine & Primary Care Review’.

Prace, które otrzymają dwie pozytywne recenzje, zostaną opublikowane w zeszycie 03/2019 FM&PCR (12 pkt MNiSW; czasopismo indeksowane m.in. w Web of Science, Scopus, EBSCO, CEJSH, DOAJ).

Po wysłaniu pełnego tekstu pracy - prosimy o nadesłania streszczenia w j. polskim, jest to warunek umieszczenia prezentacji w programie VIII Kongresu PTMR.

Szczegółowe informacje pod adresem: www.termedia.pl/Konferencja-VIII-Kongres-Polskiego-Towarzystwa-Medycyny-Panel-streszczen,1056,7759.html.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe