Wyślij
Udostępnij:
 
 
XIV Kongres Top Medical Trends odbędzie się 20-22 marca 2020 r.

Zarejestruj się na Top Medical Trends przed 16 grudnia

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 03.12.2019
 
 
Czternasta edycja największego i najbardziej prestiżowego kongresu medycznego w Polsce zapowiada się niezwykle interesująco. Znamy już planowaną tematykę i warsztaty, które odbędą się podczas Top Medical Trends. Zachęcamy do rejestracji, bo tylko do 16 grudnia obowiązują niższe opłaty rejestracyjne.
Rejestrując się w tzw. early bird fee, lekarze POZ, lekarze specjaliści oraz w trakcie specjalizacji i farmaceuci mogą zaoszczędzić 110 zł, a pielęgniarki i studenci medycyny nawet 190 zł! Szczegółowe informacje dotyczące opłat zamieszczone są na stronie pod adresem: www.termedia.pl/Konferencja-Top-Medical-Trends-2020-Informacje-o-oplatach,1117,7718.html.

Uczestnicy kongresu będą mogli zapoznać się z najnowszymi standardami postępowania i wytycznymi z niemal wszystkich dziedzin medycyny. Poruszane będą kwestie dotyczące kardiologii, medycyny paliatywnej, dermatologii, neurologii, urologii, ortopedii i rehabilitacji, pediatrii, psychiatrii, reumatologii, gastroenterologii, pneumonologii, medycyny rodzinnej, diabetologii i endokrynologii, hematologii dzieci i dorosłych, chorób zakaźnych oraz medycyna podróży. Do grona wykładowców podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy wielu uznanych ekspertów, konsultantów krajowych, prezesów towarzystw naukowych.

Wykłady będą wzbogacone o warsztaty, pozwalające zdobyć nowe umiejętności między innymi w zakresie: EKG, USG i radiologii.

Więcej informacji o konferencji: www.termedia.pl/Konferencja-Top-Medical-Trends-2020-Intro,1117,7714.html.

Rejestracja na konferencję: www.termedia.pl/Konferencje/r?e=1117&l=1.
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.