Wyślij
Udostępnij:
 
 
7 Ogólnopolski Kongres Starzenia Się. Pacjent 65+ w Codziennej Praktyce Lekarskiej
Znamy już program Ogólnopolskiego Kongresu Starzenia Się. Pacjent 65+ w Codziennej Praktyce Lekarskiej
Źródło: WJ
Autor: Wojciech Jankowski |Data: 15.03.2019
 
 
Poszerzanie wiedzy dotyczącej podstawowych schorzeń typowych dla wieku podeszłego to konieczność wynikająca z faktu, jakim jest starzejące się społeczeństwo.
W ten trend wpisuje się 7 Ogólnopolski Kongres Starzenia Się. Pacjent 65+ w codziennej praktyce lekarskiej - to główne hasło spotkania. To już siódma edycja tego interdyscyplinarnego wydarzenia, które co roku gromadzi liczne grono uczestników. Udział w Kongresie pozwoli lekarzom na poszerzanie wiedzy dotyczącej schorzeń typowych dla wieku podeszłego.

W programie zaplanowano trzynaście sesji, m.in. dotyczące schorzeń kardiologicznych, zespołów otępiennych, leczenia bólu oraz podejścia interdyscyplinarnego do pacjenta. Jak co roku grono wykładowców złożone jest z ekspertów, wybitnych specjalistów oraz doświadczonych praktyków. Zapraszamy do zapoznania się z programem ramowym tutaj.

Kierownikiem naukowym Kongresu jest prof. dr hab. Tomasz Grodzicki. Patronat merytoryczny i nadzór naukowy nad Kongresem sprawuje Katedra Chorób Wewnętrznych i Gerontologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe