Znamy program Konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2024

Udostępnij:
31 stycznia na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się prestiżowe wydarzenie – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2024. Tylko u nas będzie można posłuchać wybitnych ekspertów z różnych dziedzin medycyny, decydentów kształtujących system opieki zdrowotnej i przedstawicieli globalnych firm farmaceutycznych. Publikujemy szczegółowy program.
Program wydarzenia wypracowała Rada Naukowa konferencji, złożona ze specjalistów poszczególnych dziedzin medycyny - światowej klasy ekspertów oraz przedstawicieli Wydawnictwa Termedia.

Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej na Zamku Królewskim w Warszawie. Debaty, wykłady i prezentacje zostaną również zarejestrowane. Relacja online na żywo będzie transmitowana na stronie internetowej wydarzenia.

Co w programie?
W programie nie zabrakło tematów dotyczących aktualnych problemów z obszarów m.in.: onkologii, nefrologii, autoimmunologii i gastrologii. Panele będą też przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii.

Konferencję rozpoczną dwie sesja otwarcia: pierwsza „Sesja Inauguracyjna. Zdrowie po wyborach – Nowe Otwarcie” poświęcona będzie m.in. priorytetom nowego kierownictwa resortu zdrowia, edukacji przyszłych lekarzy oraz wyzwaniom, przed jakimi stoi system.

W trakcie drugiej „Sesja Inauguracyjna. Polityka Lekowa – Perspektywy na 2024 rok” poruszone zostaną problemy związane m.in. z największymi wyzwaniami refundacyjnymi w 2024 r.

Szczegółowy program wydarzenia na stronie: www.termedia.pl/PRIORYTETY-W-OCHRONIE-ZDROWIA-2024.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.