Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Dr hab. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska zaprasza na cykl webinarów: „Warsztaty Dobrej Praktyki Leczenia Ran”

Warsztaty Dobrej Praktyki Leczenia Ran - cykl webinariów

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 17.06.2020
 
 
Publikujemy zaproszenie dr hab. med. Beaty Mrozikiewicz-Rakowskiej do udziału w cyklu Warsztatów Dobrej Praktyki Leczenia Ran. Spotkania online odbędą się 23, 24 i 25 czerwca. Przeczytaj więcej i zapoznaj się z programem.
Szanowni Państwo,

Co roku w Polsce i na świecie przybywa chorych w trudno gojącymi się ranami, takimi jak zespół stopy cukrzycowej, owrzodzenie goleni czy odleżyna. Coraz częściej rana dotyczy także osoby z choroba nowotworową, chorobami autoimmunologicznymi czy dermatozami o różnej etiologii. Każdy z nas w swojej praktyce zawodowej spotkał pacjenta z trudno gojąca się raną i wie ile pracy i zaangażowania musiał włożyć w proces leczenia tego chorego, tak, aby uniknąć niepotrzebnej amputacji, czy wręcz ratowania jego życia.
Z dużą przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Państwa do kontynuacji udziału w Warsztatach Dobrej Praktyki Leczenia Ran organizowanych przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran, tym razem organizowanych drogą on-line. Celem warsztatów jest przekazanie praktycznych umiejętności związanych z diagnostyką i leczeniem trudno gojących się ran. Gwarantujemy możliwość bezpośredniego spotkania z najwybitniejszymi przedstawicielami świata medycznego, zajmującymi się ranami przewlekłymi w naszym kraju. Warsztaty dedykujemy wszystkim, którzy chcą pogłębić wiedzę w tym zakresie jak i do tych, którzy pragną rozpocząć pracę w tym obszarze. Zachęcam do udziału w spotkaniach wszystkich, niezależnie od miejsc pracy, którym jest poradnia, oddział, czy praktyka pielęgniarska lub lekarska. Naszym wspólnym celem jest dbałość o dobrą jakość leczenia ran w Polsce.

Podczas warsztatów będą mogli Państwo zapoznać się zarówno z najnowszymi metodami diagnozowania i leczenia pacjentów z trudno gojącymi się ranami, ale także z najnowszymi środkami służącymi do skracania czasu ich gojenia, takimi jak coraz doskonalsze urządzenia do terapii podciśnieniowej, aktywne opatrunki czy systemy do odciążania ran. Spotkamy się cyklicznie przez 3 dni w godzinach od 19-21.30, każdy dzień poświecony jest innej tematyce: 23 czerwca we wtorek rozmawiamy o zespole stopy cukrzycowej, 24 czerwca w środę o owrzodzeniach goleni, a w czwartek 25 czerwca o odleżynach. Przez cały czas będzie istniała możliwość zadawania pytań.

Raz jeszcze serdecznie zapraszam do udziału w Warsztatach Dobrej Praktyki Leczenia Ran wszystkich, którym leży na sercu leczenie ran w Polsce, lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, chirurgów, pielęgniarki oraz specjalistów z innych dziedzin po dawkę nowej wiedzy i doskonalenia umiejętności praktycznych.


Pozostając z szacunkiem,

dr hab. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska
Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran
prof dr hab.med Arkadiusz Jawień
V-ce Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Leczenia RanZachęcamy do zapoznania się z programem cyklu >>>

PROGRAM


Zarejestruj się już teraz, aby otrzymać przypomnienie przed każdym ze spotkań >>>

BEZPŁATNA REJESTRACJA


Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy:

 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.