Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Agnieszka Owczarczyk-Saczonek - Osobowością Roku Warmii i Mazur
Źródło: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie/AK
Autor: Alicja Kostecka |Data: 05.06.2019
 
 
Warmińsko-Mazurski Klub Biznesu tytuł Osobowość Roku Warmii i Mazur w kategorii medycyna przyznał dr hab. n. med. Agnieszce Owczarczyk-Saczonek z KatedryDermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
Warmińsko-Mazurski Klub Biznesu uhonorował dr hab. Agnieszkę Owczarczyk-Saczonek za uświadamianie społeczeństwa w sprawie profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową, za wspaniałe osiągnięcia naukowe i dydaktyczne z dziedziny dermatologii, w chorobach autoimmunologicznych oraz ogrom pracy w pogłębianiu wiedzy o wpływie i następstwach zachorowań na łuszczycę, jak i opracowanie skutecznych metod jej leczenia.

- Nie czuję się osobowością, ja po prostu mam szczęście w życiu, że robię to co lubię, co kocham i na swojej drodze spotykam ludzi, którzy stawiają poprzeczki dla mnie na odpowiedniej wysokości. Mam satysfakcję, że zostałam pierwszą habilitantką na naszym Wydziale Lekarskim Collegium Medicum. Cieszę się, że jestem z Olsztyna i mogłam pokazać, że lekarze z Olsztyna są dobrymi specjalistami i też potrafią pracować naukowo. Myślę, że ten potencjał jest zdecydowanie niewykorzystany - mówi dr hab. n. med. A. Owczarczyk-Saczonek.
 
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe