SPECJALIZACJE DERMATOLOGIA
 
Specjalizacje, Kategorie, Działy
Partner Serwisu
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Kontrowersje w dermatologii z udziałem autorytetów światowej dermatologii
Źródło: AK
Autor: Alicja Kostecka |Data: 03.12.2018
 
 
W Zakopanem, odbyła się konferencja „Kontrowersje w dermatologii”. Jest to cykliczne wydarzenie, które w tym roku odbyło się po raz szósty. Partnerem merytorycznym była Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Tegoroczna edycja konferencji zyskała status Regionalnej Konferencji Międzynarodowego Towarzystwa Dermatologicznego. Dzięki temu konferencję zaszczycili wybitne autorytety światowej dermatologii. Na konferencji swoje wykłady wygłosili: prof. George Reizner (USA) – prezydent International Society of Dermatology, prof. Marcia Ramos-e-Silva (Brazylia) – wiceprezydent International Society of Dermatology oraz dr Shyam Verma (India) – przewodniczący Komitetu Regionalnych Konferencji International Society of Dermatology. Nie zabrakło także wykładów wybitnych reprezentantów takich specjalności, jak alergologia, psychiatria, nefrologia, czy chirurgia plastyczna.

Wykłady te dopełnił program przygotowany przez bardzo już doświadczonych ekspertów polskiej dermatologii, jak i młodych, ambitnych samodzielnych pracowników nauki.

Konferencji towarzyszyły warsztaty z zakresu dermatologii estetycznej zorganizowane przy zastosowaniu największej na świecie platformy laserowej Etherea MX, które poprowadził dr Lutécia Ferro Costa z Brazylii.
 
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe