SPECJALIZACJE DERMATOLOGIA
 
Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Kontrowersje w dermatologii z udziałem autorytetów światowej dermatologii
 
Działy: Aktualności
Dzisiaj w Zakopanem, rozpoczynają się „Kontrowersje w dermatologii”. Jest to cykliczna konferencja, która w tym roku odbywa się po raz szósty. Partnerem merytorycznym jest Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Tegoroczna edycja konferencji zyskała status Regionalnej Konferencji Międzynarodowego Towarzystwa Dermatologicznego. Dzięki temu konferencję zaszczycą wybitne autorytety światowej dermatologii. Na konferencji swoje wykłady wygłoszą: prof. George Reizner (USA) – prezydent International Society of Dermatology, prof. Marcia Ramos-e-Silva (Brazylia) – wiceprezydent International Society of Dermatology oraz dr Shyam Verma (India) – przewodniczący Komitetu Regionalnych Konferencji International Society of Dermatology. Nie zabraknie także wykładów wybitnych reprezentantów takich specjalności, jak alergologia, psychiatria, nefrologia, czy chirurgia plastyczna.

Wykłady te dopełnią program przygotowany przez bardzo już doświadczonych ekspertów polskiej dermatologii, jak i młodych, ambitnych samodzielnych pracowników nauki.

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty z zakresu dermatologii estetycznej zorganizowane przy zastosowaniu największej na świecie platformy laserowej Etherea MX, które poprowadzi dr Lutécia Ferro Costa z Brazylii.

Więcej:www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=844&p=5154
 
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe