Specjalizacje, Kategorie, Działy

Niższe ceny na cztery konferencje!

Udostępnij:
To już ostatnie dni, by zarejestrować się w najniższych możliwych cenach na cztery wydarzenia organizowane w drugiej połowie roku przez wydawnictwo Termedia. W przypadku trzech z nich czas na decyzję jest tylko do końca czerwca!
Promocyjna oferta obowiązuje do 30 czerwca podczas rejestracji na:

 • 51. Zjazd PT Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi


 • Od 25 do 28 września w Białymstoku odbędzie 51. Zjazd PT Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, a jego motywem przewodnim będzie interdyscyplinarność. To ona zapewnia w medycynie sukces i gwarantuje właściwe postępowanie z pacjentem. Program zjazdu podzielono na cztery dni – pierwszego o godzinie 19 zaplanowano uroczystą inaugurację, a w kolejnych dniach wykłady oraz warsztaty zaplanowano równolegle w kilku salach, dzięki czemu z pewnością każdy odnajdzie w programie specjalistyczne zagadnienia najbliższe zawodowym zainteresowaniom.

  Zarejestruj się:

  REJESTRACJA


 • WAWDERM 2024 – VII Warszawskie Dni Dermatologiczne


 • Od 10 do 12 października br. w Warszawie odbędzie się konferencja WAWDERM 2024 – VII Warszawskie Dni Dermatologiczne, poświęcona – podobnie jak w ubiegłych latach – dermatologii praktycznej. W trakcie spotkania uznani eksperci przedstawią nowości w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, nie zabraknie przy tym analizy nietypowych i rzadkich przypadków klinicznych.

  Zarejestruj się:

  REJESTRACJA


 • Konferencja Prehabilitacja 2024


 • Tegoroczna edycja konferencji Prehabilitacja. Wiemy, że tak, pytanie jak? odbędzie się w Poznaniu 4 i 5 października br. Kierownikiem naukowym wydarzenia jest prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz. Prehabilitacja, czyli kompleksowe przygotowanie pacjenta do zabiegu, to temat, który zyskuje coraz bardziej na znaczeniu w środowisku medycznym. Dzięki odpowiedniemu podejściu do chorego i właściwym procedurom można leczyć skuteczniej i zwiększyć szanse powrotu pacjenta do zdrowia.

  Zarejestruj się:

  REJESTRACJA


Do 11 lipca natomiast można zakupić taniej udział w XI Konferencji Flebologia Estetyczna.

Najważniejsze wydarzenie 2024 roku w leczeniu schorzeń naczyń żylnych połączone jest w tym roku z XI Międzynarodowym Kongresem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Odbędzie się od 18 do 20 października w Poznaniu. Przez trzy dni grono najlepszych specjalistów będzie prezentować aktualne tematy z zakresu diagnostyki i leczenia żył układu powierzchniowego oraz głębokiego.

Zarejestruj się już dziś!

REJESTRACJA
 
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.