Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Ogólnopolski Program Leczenia Ran PTLR - cykl II

Redaktor: Iwona Konarska |Data: 19.03.2021
 
 
Kolejny cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran jest poświęcony tematyce związanej ze sposobami opracowania trudno gojących się ran oraz stosowaniem terapii podciśnieniowej. Pierwsze spotkanie odbyło się 23 marca.
Proponujemy dwa bloki tematyczne:
1. Sposoby opracowania trudno gojących się ran.
2. Zastosowanie terapii podciśnieniowej.

Program znajduje się pod linkiem: www.termedia.pl/Konferencja-Ogolnopolski-Program-Leczenia-Ran-Polskiego-PROGRAM,1452,12981.html

Aby naświetlić tematykę i w skondensowanej formie zachęcić do udziału w tym cyklu zapraszamy do obejrzenia krótkich wystąpień wykładowców dr. Marcina Maleka, który mówi o oczyszczaniu ran przewlekłych i prof. Tomasza Banasiewicza, znanego specjalisty w dziedzinie zastosowania terapii podciśnieniowej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby reprezentujące zawody medyczne, które na co dzień zajmują się praktyką leczenia trudno gojących się ran. Jest to ważne szczególnie teraz, kiedy poszerzają się możliwości dostępności usług dla chorych z ranami. Szansa ta istnieje pod postacią wprowadzenia do systemu ochrony zdrowia programu KPLR2.

Cykli składa się ze spotkań dla uczestników z konkretnych regionów, zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie wydarzenia a także w poniższej tabeli.Zapraszamy do udziału zarówno w części warsztatowej, jak wykładowej o tematyce:

- Aspekty prawne leczenia ran cz. II - kompetencje zespołów pielęgniarskich w aspekcie komresjoterapii
- Sposoby opracowania trudno gojących się ran
- Opracowanie ran w ZSC
- Rany ciała i duszy
- Opracowanie ran w odleżynach
- Zastosowanie NPWT - zaraz po opracowaniu rany
- Projekt - Szkoła pisania prac naukowych „Pielęgniarki dla nauki”Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać link do transmisji i przypomnienie

BEZPŁATNA REJESTRACJA
 
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe