Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Prezes-elekt EADV na Warszawskich Dniach Dermatologicznych

Źródło: PTD/AK
Autor: Alicja Kostecka |Data: 19.07.2018
 
 
Profesor Carle Paul, prezes-elekt Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) wygłosi wykład podczas Warszawskich Dni Dermatologicznych.
Prof. Carle Paul przyjął zaproszenie prof. Lidii Rudnickiej do uczestnictwa w Warszawskich Dniach Dermatologicznych. Wizyta będzie okazją do rozmów na temat pozycji polskiej dermatogii na świecie i polskich dermatologów jako uczestników i wykładowców konferencji EADV.

Profesor Carle Paul od 2006 roku prowadzi dermatologię na Uniwersytecie Paul Sabatier w Tuluzie, we Francji. W latach 2012-2016 był sekretarzem generalnym Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Prof. Carle Paul ma na sowim koncie współautorstwo ośmiu patentów i ponad 260 publikacji naukowych, z czego 130 poświęconych jest łuszczycy i atopowemu zapaleniu skóry, jego zainteresowania ukierunkowane są na choroby zapalne skóry i rozwój farmakologii.

Konferencja Warszawskie Dni Dermatologiczne odbędzie się od 4 do 6 października 2018 r. w Centrum Konferencyjne Hotelu Hilton. Nadzór merytoryczny i naukowy nad konferencją prowadzi Zespół Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, a organizatorem jest Termedia.
Link do konferencji: www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=726&p=4630
 
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe