Specjalizacje, Kategorie, Działy

Pulmonologia, gastroenterologia i dermatologia - tydzień z konferencjami Termedii

Udostępnij:
W tym tygodniu odbędą się aż trzy nasze konferencje: VII Kongres Top Pulmonological Trends, Kontrowersje w Dermatologii i Postępy w Gastroenterologii .
VII Kongres Top Pulmonological Trends, odbywający się w Poznaniu, będzie miał charakter naukowo-szkoleniowy. Uczestnicy aktywnie uczestniczyć będą w sesjach tradycyjnych, interaktywnych, problemowych, interdyscyplinarnych, spotkaniach z ekspertami oraz warsztatach. Spotkanie jest adresowane do lekarzy zajmujących się chorobami układu oddechowego, a także interesujących się tą tematyką w wielu innych specjalnościach medycznych.

Program tegorocznej konferencji Kontrowersje w dermatologii obejmuje najistotniejsze problemy codziennej praktyki klinicznej. Nadal wiele zagadnień dermatologicznych i wenerologicznych nie jest w pełni jednoznacznych. Spotkanie ma być platformą wytężonej dyskusji nad dylematami patogenetycznymi, a przede wszystkim terapeutycznymi w chorobach skóry i schorzeniach przenoszonych drogą płciową. Tradycją jest już to, że konferencję zaszczycają swoją obecnością wybitni przedstawiciele innych dziedzin medycyny. W tym roku uczestnicy wysłuchają wykładów ekspertów w alergologii, psychiatrii i nefrologii.
- mówi prof. dr hab. Jacek Szepietowski, przewodniczący Komitetu Naukowego.

Konferencja Postępy w gastroenterologii odbędzie się w Poznaniu 4-5 grudnia pod naukowym kierownictwem prof. dr hab. Grażyny Rydzewskiej. Na spotkanie zapraszamy nie tylko gastroenterologów, lecz także onkologów, kardiologów, patomorfologów, chirurgów oraz wszystkich lekarzy zainteresowanych tematyką schorzeń układu pokarmowego.
 
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.