Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Wrażliwość skóry wyzwaniem dla współczesnej dermatologii

Redaktor: Krzysztof Zielonka |Data: 13.09.2022
 
 
Konferencja Tête-à-tête z Dermatologią już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń dermatologicznych – cieszy się uznaniem uczestników i zyskała renomę spotkania, gdzie wiedza merytoryczna łączy się z praktycznym podejściem i dzieleniem wzajemnych doświadczeń.
Tym razem, aby dotrzeć do większej grupy specjalistów, organizatorzy zdecydowali się na hybrydowy charakter wydarzenia. Mają przy tym nadzieję, że tegoroczna odsłona – 17 września – przyniesie wiele ciekawych i praktycznych informacji, które będzie można wykorzystać w codziennej terapii pacjentów.

Tematem przewodnim dziewiątej już edycji Tête-à-tête z Dermatologią jest wrażliwość skóry jako wyzwanie dla współczesnej dermatologii. I tu również, jak we wcześniejszych edycjach, organizatorzy chcą skupić się na praktycznym podejściu do leczenia.

Na program konferencji składają się dwie sesje wykładowe. Pierwsza z nich będzie dotyczyć holistycznego spojrzenia na wrażliwość skóry, w tym kwestii wpływu osi jelitowo-skórnej na zdrowie skóry. Podczas drugiej zostaną omówione czynniki wpływające na uwrażliwienie skóry.

Podobnie jak w poprzednich latach konferencja uzyskała patronat Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Udział w konferencji online jest bezpłatny.

Strona konferencji: https://live.teteatete-z-dermatologia.pl/.
 
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.