SPECJALIZACJE DERMATOLOGIA
 
Partner Serwisu
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Wyznaczamy priorytety w dermatologii
 
Pod takim tytułem zaplanowano jedną z sesji w programie cyklicznej konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018. Eksperci omówią m.in. najważniejsze wyzwania dla dermatologii. Co będzie przedmiotem dyskusji?
Jedną z tez tej sesji będzie stwierdzenie, że łuszczyca jest chorobą nie tylko skóry.
Uczestnicy usłyszą od ekspertów odpowiedzi na kluczowe pytania. Co zmienia w życiu pacjentów chorych na łuszczycę dostęp do nowoczesnych terapii? Czy liczymy koszty zwolnień lekarskich? Czy warto inwestować w zmianę wyceny fototerapii? Jakie są perspektywy dostępności nowych terapii dla chorych w innych chorobach przewlekłych, Czy mamy szanse na oddziały dzienne w leczeniu owrzodzeń podudzi?

Do panelu prowadzonego przez redaktora Bartosza Kwiatka, dziennikarza Polsat News
zaproszono Joannę Maj, konsultant krajową w dziedzinie dermatologii, Kamilę Malinowską, wicedyrektor Departamentu Analiz i Strategii w Ministerstwie Zdrowia, Joannę Narbutt z Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Adama Reicha, kierownika Kliniki Dermatologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 w Rzeszowie oraz Lidię Rudnicką, prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018 odbędzie się 11 stycznia br. w Zamku Królewskim w Warszawie. Konferencja jest bezpłatna, ale decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Udział w spotkaniu potwierdził m.in. minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Szczegółowy program dostępny na stronie konferencji. Rejestracja jeszcze trwa.
 
 
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe