Specjalizacje, Kategorie, Działy
Patronat naukowy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Wakacyjna promocja cenowa - V Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań Nad Otyłością

Autor: Iwona Wiatr |Data: 22.07.2015
 
 
Od dziś do 15 sierpnia obowiązują niższe opłaty rejestracyjne na V Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań Nad Otyłością. Dodatkowo 10 pierwszych osób, które od 23 lipca zarejestruje się i opłaci swój udział w konferencji, otrzyma książkę Wydawnictwa Termedia.
V Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań Nad Otyłością to spotkanie omawiające aktualną wiedzę dotyczącą różnic płciowych w przyczynach, powikłaniach i leczeniu otyłości w wieku rozwojowym i u dorosłych.Prezesi towarzystw uczestniczących w zjeździe zastanawiać się będą, czy polski system opieki zdrowotnej jest gotowy sprostać leczeniu pacjentów z otyłością olbrzymią. W programie Zjazdu znajdują się sesje satellitarne PTBO, kurs SCOPE: Otyłość - podejście multidyscypinarne - czy można leczyć lepiej? i praktyczne warsztaty dotyczące diagnozowania i leczenia otyłości.

Na szczególną uwagę zasługują, odbywające się podczas zjazdu :
- WARSZTATY DLA LEKARZY PRAKTYKÓW organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Praktycznej Terapii Otyłości „TALIA” pod przewodnictwem prof. dr hab. med. Danuty Pupek-Musialik oraz

- WARSZTATY DLA DIETETYKÓW 'Otyłość olbrzymia – szczególne aspekty postępowania dietetycznego' pod przewodnictwem dr n. med. Magdaleny Białkowskiej i dr hab. Lucyny Ostrowskiej.

Zapraszamy na stronę konferencji.
 
 
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.