Specjalizacje, Kategorie, Działy

Dialogi Pediatryczne – obejrzyj zaproszenie kierownika naukowego dr. hab. n. med. Ernesta Kuchara ►

Udostępnij:
Tagi: pediatria
Celem konferencji jest nie tylko prezentacja najnowszych badań i osiągnięć w pediatrii, ale i umożliwienie uczestnikom podzielenia się doświadczeniami i najlepszymi praktykami. Spotkanie jest wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy między specjalistami z różnych dziedzin, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami pediatrii.
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w interdyscyplinarnej konferencji "Dialogi Pediatryczne", która odbędzie się 7 i 8 czerwca w Gdyni. Będzie to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń między specjalistami z różnych dziedzin związanych z pediatrią. W programie przewidujemy tematyczne sesje oraz panele dyskusyjne, które pozwolą zgłębić najnowsze osiągnięcia naukowe oraz najlepsze praktyki kliniczne w dziedzinie pediatrii.

W linku poniżej prezentujemy zaproszenie kierownika naukowego konferencji dr. hab. n. med. Ernesta Kuchara. To wyjątkowa szansa, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się, dlaczego "Dialogi Pediatryczne" stanowią nie tylko forum wymiany wiedzy naukowej, ale także miejsce, gdzie nawiązywane są wartościowe kontakty, które mogą się przyczynić do rozwoju nowych, innowacyjnych projektów i badań.Szczegółowy program w linku poniżej:

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY


Zapraszamy do rejestracji!

REJESTRACJA
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.