Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Dialogi Pediatryczne w międzynarodowym towarzystwie

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 11.05.2022
 
 
Goście specjalni z Ukrainy oraz Stanów Zjednoczonych uświetnią konferencję Dialogi Pediatryczne, która odbędzie się 24 i 25 czerwca w Gdańsku.
Nadchodzące wydarzenie zapowiada się jako atrakcyjne i interesujące ze względu na formułę. Za sprawą kierownika naukowego, dr. hab. n. med. Ernesta Kuchara, nie będą to tradycyjne wykłady z jednostronnym przekazem, lecz prezentacje oparte na interakcji pomiędzy słuchaczami a prelegentami. Wśród tych ostatnich znaleźli się wybitni polscy specjaliści, a także goście z zagranicy. Pierwszy z nich przyjedzie z Ukrainy.

Swoją obecnością zaszczyci nas prof. Alexander Nadraga – kierownik Oddziału Zakaźnego Chorób Dziecięcych Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Ukraińskiego Towarzystwa Lekarzy, Lwowskiego Obwodowego Towarzystwa i Lwowskiego Towarzystwa Chorób Zakaźnych ESPID. Profesor Nadraga weźmie udział w specjalnej sesji „Zagrożenia epidemiczne”, prezentując jakże aktualną tematykę związaną z ryzykiem rozprzestrzeniania się chorób wskutek wywołanych kryzysami migracji ludności. Będzie to również okazja do wymiany doświadczeń dotyczących organizacji opieki zdrowotnej w warunkach działań wojennych.

Drugi gość specjalny przybędzie do nas ze Stanów Zjednoczonych. Również jest to ekspert w dziedzinie zagrożeń epidemicznych. Tożsamość specjalisty zza oceanu przedstawimy niebawem.

REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.