Specjalizacje, Kategorie, Działy

Kolejna część e-Praktyki Leczenia Ran już 19 października!

Udostępnij:
Kolejny cykl konferencji poświęconej praktycznej wiedzy na temat leczenia ran bije rekordy popularności. Na październikową edycję zarejestrowało się już ponad 2500 uczestników.
Już 19 października odbędzie się kolejne spotkanie w ramach II cyklu konferencji naukowo-edukacyjnej poświęconej leczeniu ran, zainicjowanej przez prof. dr. hab. n. med. Tomasza Banasiewicza, na co dzień kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a od 2021 roku dyrektora Instytutu Chirurgii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Profesor Banasiewicz jest organizatorem licznych szkoleń i konferencji dotyczących terapii podciśnieniowej i szeroko pojętych problemów powstawania oraz gojenia ran. Jest również autorem wielu publikacji o tematyce leczenia ran i związanych z nimi problemów klinicznych.

Po pierwszym spotkaniu, któremu patronowało hasło „ZDIAGNOZUJ”, drugiej części cyklu przyświeca kolejny imperatyw – „OPRACUJ”. W programie przewidziano prezentacje licznych przypadków, które staną się przyczynkiem do omówienia następujących zagadnień:
– Jak patrzeć na ranę i od czego zacząć
– Skóra wokół rany przyjacielem gojenia – jak to zrobić?
– Zbliżać, rozchylać, zamykać? Strategie postępowania
– Złote zasady w oczyszczaniu ran
– Gojenie ran w szczególnych przypadkach – rany w ChL-C, rany okołostomijne, rany po operacjach koloproktologicznych

Przypominamy, że konferencja odbędzie się w trybie online 19 października o godzinie 17:00, a rejestracja na nią jest bezpłatna.

REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.