Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Opieka Paliatywna w Polsce 2020

Autor: Karolina Gawarzewska
 
 
Osoby, które wykupiły dostęp do materiałów po e-konferencji, zachęcamy do korzystania z platformy.
{literal}{/literal}
Wykłady i dyskusje toczyć się będą wokół korelacji opieki paliatywnej i hospicyjnej. Zaproszeni eksperci omówią wytyczne WHO z 2019 roku dotyczące leczenia bólu nowotworowego oraz zapewnienia zrównoważonej polityki w zakresie dostępu i bezpiecznego stosowania leków kontrolowanych. Poruszone zostaną kwestie związane z dusznością u chorych w opiece paliatywnej w kontekście epidemii SARS-CoV-2 oraz nowych opcji terapeutycznych. Zaplanowano również zagadnienia dotyczące znaczenia klinicznego oceny bólu oraz wyczerpany zostanie temat bólu neuropatycznego.

Na spotkanie online pod naukowym przewodnictwem dr hab. n. med. Aleksandry Ciałkowskiej-Rysz, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej oraz dr. n. med. Tomasza Dzierżanowskiego zapraszamy zarządzających jednostkami opieki paliatywnej, lekarzy, pielęgniarki oraz inne osoby, które na co dzień opiekują się pacjentami chorującymi na postępujące choroby niepoddające się leczeniu przyczynowemu.

W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli w pełni partycypować w wydarzeniu, zadawać pytania prelegentom oraz zwiedzać stoiska partnerów.

OPIEKA PALIATYWNA W POLSCE 2020 ONLINE
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe