Specjalizacje, Kategorie, Działy

Sprawdź, jak dostać się na Top Medical Trends!

Udostępnij:
Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz kolejny ugoszczą tysiące uczestników kongresu Top Medical Trends. Choć miejsce to naszym gościom jest dobrze znane, warto zapoznać się ze zmianami, jakie zaszły na terenie jednego z najważniejszych ośrodków targowych w Polsce.
Podobnie jak przed rokiem wszystkie najważniejsze wydarzenia XVII Kongresu Top Medical Trends skupione będą w Poznań Congress Center – nowoczesnym centrum kongresowym i wystawienniczym na terenie MTP. Na uczestników na dwóch poziomach czekać będą cztery sale wykładowe i ogromna powierzchnia wystawiennicza, na której prezentować się będzie kilkadziesiąt organizacji i firm oferujących produkty dla lekarzy.

Głównym punktem centrum konferencyjno-kongresowego jest Sala Ziemi, do której zapraszamy uczestników na oficjalną inaugurację kongresu – w piątek 24 marca o godzinie 19.00. W jej trakcie wręczone zostaną nagrody – im. prof. Andrzeja Steciwko oraz czasopisma „Lekarz POZ”, a wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. n. med. Janusz Heitzmann. Zwieńczeniem inauguracji będzie natomiast koncert Grupy MoCarta.

Teren MTP przeszedł w ostatnich miesiącach duże zmiany, dlatego warto odpowiednio wcześniej przygotować się na wizytę w Poznaniu. Przede wszystkim ukończona została budowa wielopoziomowego parkingu i tym samym wjazd na teren kongresu jest możliwy wyłącznie w odpłatnym systemie. Koszt pozostawienia auta na nowym parkingu to 7 złotych za godzinę lub 63 złote za dobę. Zachęcamy państwa do skorzystania z dużej oferty parkingów znajdujących się w okolicach MTP. Szczegółowe informacje dostępne są poniżej. Przypominamy zarazem, że pozostawienie auta na ulicy również jest odpłatne z uwagi na funkcjonowanie strefy płatnego parkowania. Opłaty obowiązują w piątek od 8 do 20, a w przypadku śródmiejskiej strefy płatnego parkowania również w soboty między 8 a 18.

PARKINGI W OKOLICY MTP


Z uwagi na inne wydarzenia organizowane w tym samym czasie na terenie MTP, dla uczestników kongresu będą otwarte dwie bramy wejściowe – brama nr 1 zlokalizowana od ulicy Śniadeckich, a także brama nr 10 od ulicy Głogowskiej. W bezproblemowym dotarciu na Top Medical Trends pomoże z pewnością poniższa mapka.

LOGISTYKA WEJŚĆ NA TOP MEDICAL TRENDS
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.