Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Weź udział w jubileuszowej edycji Kongresu Starzenia!

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 17.05.2022
 
 
Już po raz dziesiąty, tradycyjnie w Trójmieście, odbędzie się Kongres Starzenia Pacjent 65+ w Codziennej Praktyce Lekarskiej. Na uczestników czekają niespodzianki i przede wszystkim bardzo bogaty program wystąpień.
Historia konferencji sięga 2013 roku i przez cały czas realizowana jest z pomysłodawcą i zarazem kierownikiem naukowym – prof. dr. hab. n. med. Tomaszem Grodzickim. To, co wyróżnia wydarzenie, to interdyscyplinarność oraz zawsze duże zainteresowanie uczestników. W ostatniej edycji, realizowanej ze względu na obostrzenia pandemiczne w formule online, udział wzięło ponad 1000 osób!

Uczestnicy najbliższego kongresu, który odbędzie się od 23 do 25 czerwca w Gdańsku, w ciągu trzech dni wezmą udział aż w czternastu sesjach, które poświęcone zostaną poszczególnym specjalizacjom w odniesieniu do charakterystycznych schorzeń dotykających osoby w sile wieku. Diabetologia, endokrynologia, gastroenterologia, geriatria, kardiologia, nefrologia, neurologia, onkologia, psychiatria, pulmonologia, wakcynologia – najlepsi polscy eksperci z tych dziedzin przedstawią najistotniejsze zagadnienia związane ze starzeniem. Całość uzupełnią tematy przekrojowe, wśród których dominować będą sposoby leczenia bólu ostrego, wykorzystanie markerów zapalnych w diagnozowaniu czy kwalifikacja osób starszych do wysiłku.

Zapraszamy!

REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.