Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Berlin-Chemie/Menarini Polska - Diamentowy Partner E-Kongresu Top Medical Trends

Redaktor: Karolina Gawarzewska |Data: 23.03.2021
 
 
Firma Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o. od wielu lat związana jest z Top Medical Trends. W tym roku ponownie została Diamentowym Partnerem wydarzenia. W trakcie E-Kongresu odbędą się sesje współorganizowane z partnerem, a uczestnicy będą mogli odwiedzić stoisko firmy z możliwością pobrania materiałów edukacyjnych.
Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o. to firma farmaceutyczna wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Menarini Group. Przedstawicielstwo Berlin-Chemie AG w Polsce powstało w 1992 roku. Dzisiaj firma zatrudnia w Polsce ponad 400 osób i jest jedną z kluczowych firm w branży. Berlin-Chemie/Menarini w Polsce oferuje leki dostępne zarówno bez recepty, jak i z przepisu lekarza, stosowane w następujących obszarach terapeutycznych: kardiologia, leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, gastrologia, choroby tarczycy, diabetologia, alergologia, pulmonologia, urologia.

Diamentowy partner to najwyższa ranga przyznawana podmiotom, które współpracują z Termedią przy E-Kongresie Top Medical Trends.
  
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.