Specjalizacje, Kategorie, Działy

Spotkanie autorskie z dr. Jarosławem Woroniem na TMT

Wyślij:
Udostępnij:
Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz
|
Wśród dodatkowych atrakcji XVI Kongresu Top Medical Trends 2022 nie zabraknie tradycyjnych spotkań z autorami książek oraz możliwości nabycia egzemplarzy z autografami.
Dyskusje o publikowanych pozycjach wydawniczych są stałym elementem towarzyszącym kongresowi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Chętnych do rozmowy czy osobistej dedykacji nigdy nie brakuje, o czym najlepiej świadczą kolejki ustawiające się przy stoisku Termedii. Wierzymy, że nie inaczej będzie i w tym roku.

Głównym wydarzeniem będzie spotkanie z dr. hab. n. med. Jarosławem Woroniem, jednym ze współautorów książki o wszystko mówiącym tytule „Ból i depresja”. Te powszechne cywilizacyjne problemy zdrowotne mają wiele twarzy – będzie można o nich porozmawiać i poszerzyć wiedzę o szczególne aspekty wskazane przez naszego eksperta. Nasi goście oczywiście będą mogli również nabyć książkę w specjalnej ofercie oraz otrzymać indywidualną dedykację. Spotkanie z dr. Jarosławem Woroniem odbędzie się w sobotę 26 marca od rozpoczęcia drugiego dnia wydarzenia do godziny 12.00.

Top Medical Trends jest świętem wiedzy medycznej, dlatego też wyjątkowe okazje dotyczyć będą wszystkich publikacji Wydawnictwa Termedia. Będzie je można nabyć w specjalnych cenach, a także zdobyć unikatowe ezgemplarze z autografami w interaktywnych quizach oraz konkursach. Szczegółowe informacje o spotkaniach i dodatkowych aktywnościach będą publikowane w czasie trwania kongresu.

STRONA TOP MEDICAL TRENDS 2022
 
facebook linkedin twitter
© 2023 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.