Specjalizacje, Kategorie, Działy

Sztuczna inteligencja na Top Medical Trends 2024

Udostępnij:
W piątek 15 marca o godz. 19.00 odbędzie się uroczysta inauguracja kongresu Top Medical Trends 2024. Dr inż. Ireneusz Wochlik wygłosi wykład „Lekarz kontra AI – pojedynek bez zwycięzcy?”.
Prelegent jest biocybernetykiem oraz specjalistą w dziedzinie sztucznej inteligencji i transformacji cyfrowej, a także współzałożycielem i CEO Aigorithmics sp. z o.o. Dr inż. Ireneusz Wochlik od ponad 20 lat zajmuje się zaawansowaną analizą danych opartą na narzędziach klasy Big Data, Machine Learning i Deep Learning oraz tworzeniem inteligentnych rozwiązań wpierających biznes. Efekty swoich prac naukowych zamieścił w ponad 50 publikacjach. Jest również współautorem książki „Metaświat. Prawne i techniczne aspekty przełomowych technologii”.

Warto dodać, że temat sztucznej inteligencji zostanie poruszony także podczas drugiego dnia kongresu, 16 marca. O godz. 10.50 rozpocznie się panel „AI – sztuczna inteligencja w zespole metabolicznym”, a w trakcie popołudniowej sesji interdyscyplinarnej lek. Aleksander Biesiada wygłosi odczyt „Sztuczna inteligencja i automatyzacja. Przyszłość czy teraźniejszość lekarza?”.

SPRAWDŹ PROGRAM


REJESTRACJA
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.