Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
TOP MEDICAL TRENDS 2021

XV jubileuszowa edycja Kongresu Top Medical Trends

Redaktor: Jacek Rubinstein |Data: 13.04.2021
 
 
Już za parę dni rozpocznie się 15. jubileuszowa edycja Top Medical Trends, największego kongresu medycznego, podczas którego uczestnicy poznają najnowsze standardy postępowania i wytyczne z niemal wszystkich dziedzin medycyny.
W najbliższy poniedziałek, 19 kwietnia rozpoczynamy 15. jubileuszową edycją Kongresu Top Medical Trends.
Tegoroczne wydarzenie po raz drugi będzie odbywało się w formule online. Przez 10 dni, od 19 do 29 kwietnia zapraszamy Państwa na wiele unikatowych sesji, podczas których specjaliści z wielu dziedzin medycyny będą dzielić się z Państwem swoją ekspercką wiedzą.

19 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Wątroby. Z tej okazji zaprezentujemy sesję poświęconą temu tematowi. W programie również sesje kardiologiczna oraz konsultantów krajowych, dotycząca wpływu pandemii na zdrowie pacjentów.

Pierwszy dzień zwieńczy inauguracja kongresu, podczas której poznamy laureatów nagrody im. prof. Andrzeja Steciwko oraz nagrody czasopisma „Lekarz POZ”.

Wykłady inauguracyjne wygłoszą prof. dr hab. n. med. Krzysztof Simon - „Współczesne zagrożenia epidemiologiczne – choroby zakaźne w Polsce i na świecie w 2020 roku" oraz prof. dr hab. n. med. Marian Zembala - „Czas pandemii to czas zagrożeń i wyzwań dla leczonych i leczących".

Po części oficjalnej odbędzie się transmisja koncertu Paddymania (wydarzenie niefinansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA).

Serdecznie zapraszamy!

ZAREJESTRUJ SIĘ
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.