Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Zaoszczędź na wakacje! Ostatnie dni promocji cenowych na konferencje!

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 28.07.2022
 
 
W czasie wakacji można wypoczywać aktywnie, jak również planować swoje działania w kolejnych miesiącach. Warto właśnie teraz zastanowić się nad swoją edukacją, bo dokonując zapisu na wybrane konferencje, można jeszcze sporo zaoszczędzić!
Do soboty 30 lipca obowiązuje niższa opłata rejestracyjna na XI Kongres Top Nephrological Trends. Komitet Naukowy, któremu przewodniczy prof. dr hab. n. med. Andrzej Oko, zaprezentował już obszerny program wydarzenia. Tematami wiodącymi będą w tej edycji nefrologia kliniczna, dializoterapia oraz transplantologia, ze szczególnym zwróceniem uwagi na najnowsze osiągnięcia naukowe odnoszące się do patogenezy chorób nerek i postępów w leczeniu chorych.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROGRAMU


Wraz z końcem miesiąca upływają terminy promocji dla trzech innych konferencji. Z pewnością warto zwrócić uwagę na Jubileuszową Konferencję 20-lecia Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej, która będzie okazją zarówno do podsumowania największych osiągnięć minionych dwóch dekad, jak również spojrzenia w przyszłość na problemy i wyzwania, jakie czekać będą specjalistów. Interdyscyplinarność to z kolei znak rozpoznawczy IX Ogólnopolskiej Konferencji Pułapki Codziennej Praktyki Lekarskiej. Eksperci pod przewodnictwem prof. dr hab. n. med. Leszka Czupryniaka zajmą się problemami, na jakie napotykają w trakcie pracy między innymi wakcynolodzy, psycholodzy, geriatrzy, neurolodzy czy gastroenterolodzy. Atrakcyjną ofertą dla dermatologów jest natomiast udział w V Warszawskich Dniach Dermatologicznych.

Ze specjalnych cen promocyjnych skorzystać można, klikając w poniższe banery.

Zapraszamy do rejestracji! 
Patronat naukowy portalu:
Prof. dr hab. n. med. Grażyna Rydzewska, Kierownik Kliniki Gastroenterologii CSK MSWiA
Redaktor prowadzący:
Prof. dr hab. n. med. Piotr Eder, Katedra i Klinika Gastroenterologii, Żywienia Człowieka i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.