Specjalizacje, Kategorie, Działy
Twitter

Dariusz Dziełak o COVID-19 i przyszłości telemedycyny

Udostępnij:
- Epidemia przyspiesza rozwój telemedycyny. Największego przełomu w tej dziedzinie spodziewam się w obszarze społecznym. Pacjenci i lekarze przekonają się, że korzystanie z rozwiązań telemedycznych jest nie tylko nieuchronne, ale też niezwykle potrzebne - mówił Dariusz Dziełak, dyrektor Departamentu Analiz i Innowacji NFZ, podczas debaty redakcyjnej „Telemedycyna w czasach COVID-19”.
.

Przeczytaj także: „Bartłomiej Chmielowiec o prawach pacjenta podczas kwarantanny społecznej” i „Dariusz Dziełak: Już dziś w koszyku świadczeń gwarantowanych są cztery rodzaje teleporad”., „Beata Gosławska: Prawie 90 proc. telekonsultacji rozwiązuje problemy pacjentów”, „Łukasz Jankowski: W telemedycynie musimy położyć większy nacisk na edukację pacjentów i lekarzy”, „Tomasz Zieliński: Coraz więcej seniorów może korzystać z telemedycyny”, „Beata Gosławska radzi, o czym warto wiedzieć zaczynając udzielanie telekonsultacji” i „Obejrzyj debatę „Telemedycyna w czasach COVID-19”.

Konsultacje online: jak udzielać, regulacje prawne, dobre praktyki w sytuacji epidemiologicznej. Dowiedz się wszystkiego na bezpłatnym szkoleniu online. Zapisz się już dziś >>
 
facebook linkedin twitter
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.