Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Newsletter „Wiedzą w koronawirusa. Liderzy opinii radzą” jest rozsyłany do ponad 100 tys. lekarzy, dwa razy w tygodniu – we wtorki i w piątk

Jutro kolejny newsletter „Wiedzą w koronawirusa. Liderzy opinii radzą”

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 26.03.2020
 
 
Naszym celem jest dostarczanie rzetelnej wiedzy, niezbędnej pracownikom ochrony zdrowia do walki z pandemią COVID-19. W piątek po raz kolejny przekażemy najnowsze wytyczne, zalecenia i rekomendacje.
Piątkowy newsletter „Wiedzą w koronawirusa. Liderzy opinii radzą” będzie zawierać m.in. zalecenia Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, rozmowę z dr hab. n. med. Agnieszką Mastalerz-Migas, konsultant krajową w dziedzinie medycyny rodzinnej, o teleporadach, pracy lekarzy POZ i koronawirusie, poradnik, jak pobierać materiał do badań w kierunku nosicielstwa SARS-CoV-2 i wiele więcej ciekawych artykułów. Nie zabraknie opinii liderów, zaleceń, rekomendacji i aktualności.

Jeśli też chcesz otrzymać jutro newsletter, zapisz się na listę subskrybentów darmowego newslettera. Kliknij w: www.termedia.pl/Newsletter.Przeczytaj także: „Algorytm postępowania w sytuacji podejrzenia COVID-19”, „Szczepienia a koronawirus”, „Nie zaleca się testów serologicznych w celu wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2”, „Prof. Joanna Narbutt o zabiegach medycyny estetycznej podczas pandemii COVID-19”, „Szczepienia a koronawirus”, „Grzesiowski o koronawirusie, testach i kwarantannie” i „Internetowa mapa zasięgu koronawirusa”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe