Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Pierwszy newsletter „Wiedzą w koronawirusa. Liderzy opinii radzą” już we wtorek

Źródło: WJ/AL
Autor: Wojciech Jankowski |Data: 22.03.2020
 
 
Tagi: koronawirus
Każdego dnia pojawia się mnóstwo publikacji, które pomagają stawić czoło pandemii wirusa SARS-CoV-2. W tym trudnym i newralgicznym dla lekarzy i pacjentów momencie szczególnie ważny jest szybki dostęp do sprawdzonej i profesjonalnej wiedzy. Dlatego już we wtorek wyślemy do ponad 100 tys. lekarzy newsletter z najważniejszymi informacjami potrzebnymi do walki z koronawirusem.
Newsletter „Wiedzą w koronawirusa. Liderzy opinii radzą” będzie zawierać wytyczne, zalecenia i rekomendacje towarzystw medycznych, opinie ekspertów, apele organizacji, a także coraz częściej pojawiające się badania kliniczne oraz ich wyniki i komentarze do nich. W pierwszym wydaniu zebraliśmy dla Państwa m.in. algorytm postępowania w sytuacji podejrzenia COVID-19, podstawowe informacje na temat etiologii, patogenezy, diagnostyki (ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia obrazowania tomokomputerowego), obrazu klinicznego, leczenia i zapobiegania zakażeniu wirusem SARS-CoV-2, rekomendacje w sprawie rozrodczości podczas pandemii koronawirusa, a także schemat postępowania dla oddziałów ginekologiczno-położniczych w sytuacji, kiedy zgłosi się ciężarna pacjentka z podejrzeniem COVID-19.

Pierwszy raz newsletter ukaże się 24 marca 2020 roku i wysłany będzie do Państwa regularnie – w każdy wtorek i piątek. W trosce o jakość przekazywanych przez nas informacji pierwotnie zaplanowana poniedziałkowa premiera została przesunięta o dzień.

Jeśli chcesz zapisać się na listę subskrybentów darmowego newslettera, kliknij w: www.termedia.pl/newsletter.

Przeczytaj także: „Szczepienia a koronawirus”, „Grzesiowski o koronawirusie, testach i kwarantannie” i „Internetowa mapa zasięgu koronawirusa”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.

Jesteś lekarzem? Dowiedz się jak prowadzić telekonsultacje online. Zapisz się na bezpłatne szkolenie online >>
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe