Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
Wsparciedlaszpitala.pl

Zgłoś w sieci swoje potrzeby i chęć wsparcia dla szpitali

Źródło: Polska Federacja Szpitali, Wsparciedlaszpitala.pl/KL
Autor: Wojciech Jankowski |Data: 24.03.2020
 
 
Tagi: koronawirus
Wsparciedlaszpitala.pl to projekt naukowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, programistów firmy Clorce i wolontariuszy Fundacji PARK. Platforma jest zaawansowanym narzędziem informatycznym do zarządzania zbiórkami publicznymi na rzecz szpitali, zbudowanym na platformie Salesforce. Powstała w odpowiedzi na niedobory sprzętowe placówek. Zachęcamy szpitale do zgłaszania potrzeb, a darczyńców do wsparcia. Polska Federacja Szpitali jest partnerem merytorycznym inicjatywy.
Jak działa Wsparciedlaszpitala.pl?

W systemie są trzy rodzaje kont:
- profile dla szpitali, w których pracownicy szpitali w bardzo prosty sposób zgłasza w systemie potrzeby, wybierając je z listy ponad 60 produktów i usług oraz przypisując im priorytet,
- profile dla darczyńcy, w których osoby chcące pomóc wyszukują w systemie szpital i przeglądają jego aktualną listę potrzeb; chcąc dostarczyć konkretny produkt/usługę kontaktują się z koordynatorem lokalnym,
- profile dla koordynatorów lokalnych, w których opiekunowie danego szpitala, pośrednik w kontaktach między szpitalem a darczyńcami – przyjmuje deklaracje pomocy i zaznacza je w systemie, aktualizując na żywo listę.

Jak przystąpić do Wsparciedlaszpitala.pl?

Aktualnie w systemie jest już 40 szpitali z Polski i ponad 40 koordynatorów lokalnych. Zgłoszenie udziału w projekcie zajmuje minutę.

Formularz zgłoszeniowy dla szpitali dostępny jest na stronie: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/ochrona-zdrowia, dla koordynatorów lokalnych na: https://www.wsparciedlaszpitala.pl/koordynator.

System już działa, obecnie trwa zakładanie kont szpitali oraz koordynatorów lokalnych. W środę, 25 Marca 2020 system zostanie otwarty dla darczyńców. Polska Federacja Szpitali została partnerem merytorycznym i patronem honorowym platformy.Skąd czerpać profesjonalną i sprawdzoną wiedzę dotyczącą pandemii COVID-19? Z newslettera „Wiedzą w koronawirusa. Liderzy opinii radzą”. Zapisz się na listę subskrybentów darmowego newslettera na stronie: www.termedia.pl/newsletter.

Przeczytaj także: „Algorytm postępowania w sytuacji podejrzenia COVID-19”, „Szczepienia a koronawirus”, „Nie zaleca się testów serologicznych w celu wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2”, „Prof. Joanna Narbutt o zabiegach medycyny estetycznej podczas pandemii COVID-19”, „Szczepienia a koronawirus”, „Grzesiowski o koronawirusie, testach i kwarantannie” i „Internetowa mapa zasięgu koronawirusa”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.

Jesteś lekarzem? Dowiedz się jak prowadzić telekonsultacje online. Zapisz się na bezpłatne szkolenie online >>
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe