Specjalizacje, Kategorie, Działy

Dr n. med. Piotr Czarnecki zaprasza na XVI Międzynarodowy Poznański Kurs Chirurgii Kończyny Górnej ►

Udostępnij:
XVI edycja Międzynarodowego Poznańskiego Kursu Chirurgii Kończyny Górnej już w kwietniu w stolicy Wielkopolski. Przewodniczącymi Komitetu Naukowego spotkania są dr n. med. Piotr Czarnecki i prof. dr hab. n. med. Leszek Romanowski.


Wydarzenie zgromadzi czołowych specjalistów w dziedzinie chirurgii ręki, którzy szczegółowo omówią liczne techniki zabiegowe i metody diagnostyczne stosowane przez nich w praktyce.

W programie zaplanowano dziewięć sesji prowadzonych w języku angielskim, które będą dotyczyły zagadnień złamań, neuropatii uciskowych, choroby Dupuytrena i zmian zwyrodnieniowych stawu CMC I. Ponadto eksperci przedstawią najnowsze trendy w chirurgii ręki, np. transfery nerwów, druk 3D i PSI oraz aspekty ekologii i medycyny anti-ageing.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać wyjątkowe i trudne przypadki kliniczne oraz wezmą udział w merytorycznych warsztatach poruszających tematykę fizjoterapii i terapii manualnej ręki, mikrochirurgii, badań USG i EMG, technik szycia ścięgien czy ortez termoplastycznych. Istotnym punktem agendy będzie sesja plakatowa, podczas której zostaną wyłonione dwie zwycięskie prace.

Pierwszego dnia odbędą się praktyczne warsztaty prowadzone przez doświadczonych fizjoterapeutów i terapeutów zajęciowych – „Dzień fizjoterapii i terapii ręki”.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM


XVI Międzynarodowy Poznański Kurs Chirurgii Kończyny Górnej odbędzie się 12 i 13 kwietnia 2024 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego przy ul. Przybyszewskiego 37a w Poznaniu. Zachęcamy do rejestracji i udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

ZAREJESTRUJ SIĘ
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.