Specjalizacje, Kategorie, Działy

II edycja E-Akademii Farmaceuty, czyli o gorących tematach w farmacji

Udostępnij:
Tagi: farmaceuta
Cykl warsztatów pod kierownictwem naukowym mgr farm. Marzeny Korbeckiej-Paczkowskiej obejmie trzy spotkania – dwa w formule online i jedno stacjonarnie, odbywające się w Poznaniu.
Podczas pierwszej części cyklu, zaplanowanej na 22 czerwca, eksperci przedstawią rekomendacje wyposażenia apteki w czasie wakacyjnym oraz postępowania przy urazach i oparzeniach słonecznych. Opowiedzą także o protekcji przeciwsłonecznej i zaleceniach dotyczących suplementacji w okresie letnim.

Kolejne spotkanie online (26 października) poświęcone zostanie omówieniu roli farmaceuty w opiece interdyscyplinarnej i współpracy z lekarzem, pielęgniarką i dietetykiem. Wśród omawianych przypadków schorzeń będą m.in. bezsenność, zespół metaboliczny, dysbioza jelitowa czy opieka nad raną pooperacyjną.

Cykl zwieńczą warsztaty stacjonarne w Poznaniu 23 listopada. Tematem głównym będzie rola farmaceuty w opiece zdrowotnej oraz jego współpraca z lekarzem i pacjentem.

Uczestnictwo we wszystkich trzech spotkaniach gwarantuje uzyskanie punktów twardych po zaliczeniu testu. Będą w nim pytania z wiedzy przedstawionej podczas wykładów i warsztatów oraz materiałów zamieszczonych w teczce uczestnika na stronie wydarzenia.

WARSZTATY ONLINE – CZĘŚĆ I i II


WARSZTATY STACJONARNE
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.