Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

II edycja konferencji Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy

Redaktor: Krzysztof Zielonka |Data: 08.03.2022
 
 
Jaki kształt powinny mieć polityka lekowa i system refundacyjny? Jakie wyzwania stoją przed Ministerstwem Zdrowia i innymi instytucjami? Zapraszamy na drugą edycję międzynarodowej konferencji Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy, która odbędzie 24 i 25 maja br.
Pierwszy dzień konferencji (stacjonarny) będzie poświęcony w całości polityce lekowej w Polsce (stacjonarnie) w wybranych obszarach terapeutycznych z omówieniem wyzwań, jakie stoją przed Ministerstwem Zdrowia. W panelach będą uczestniczyć klinicyści i eksperci ochrony zdrowia. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy decydentów z Ministerstwa Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji oraz Narodowego Funduszu Zdrowia, ponieważ w tym dniu dyskusje będą dotyczyły bezpośrednio polskich realiów.

Drugiego dnia zaplanowano panele międzynarodowe (online), do których zaprosimy ekspertów ochrony zdrowia, europarlamentarzystów oraz przedstawicieli międzynarodowych organizacji z obszaru zdrowia i medycyny. Będziemy dyskutować na temat polityki lekowej, systemu refundacyjnego, bezpieczeństwa lekowego poszczególnych krajów Unii Europejskiej oraz na tematy dotyczące pomocy medycznej dla Ukrainy i opieki nad uchodźcami Omówimy przełomowe terapie i najbardziej innowacyjne technologie, które są odpowiedzią na potrzeby społeczne i globalne wyzwania.

Udział znakomitych ekspertów polskich i europejskich w konferencji pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę wypracowania rozwiązań kluczowych dla realizacji lokalnych i globalnych potrzeb w polityce lekowej.

Konferencja odbędzie się 24 maja br. w formule stacjonarnej oraz 25 maja br. w formule online.

Zapraszamy do rejestracji!

STRONA KONFERENCJI
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.