Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Podstawy okulistyki dla studentów medycyny i lekarzy rodzinnych - już w sprzedaży!

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 06.12.2021
 
 
Wydawnictwo Termedia z radością informuje o pojawieniu się w sprzedaży najnowszego podręcznika „Podstawy okulistyki dla studentów medycyny i lekarzy rodzinnych” pod redakcją prof. Iwony Grabskiej-Liberek.
Nowa pozycja stanowi aktualny zbiór wiedzy opracowany przez cenionych ekspertów i doświadczonych lekarzy praktyków w dziedzinie okulistyki. Zawarta w niej wiedza oparta jest na najnowszych doniesieniach oraz sposobach postępowania.

Każdy rozdział opisuje w sposób przystępny i szczegółowy zagadnienia, które dodatkowo uzupełnione zostały o podsumowania i pytania sprawdzające, pomocne dla wszystkich czytelników chcących zgłębić poruszaną tematykę. Dodatkowo przy niektórych rozdziałach zamieszczone zostały kody QR pozwalające bezpośrednio przenieść się do filmów z zabiegami operacyjnymi.

Zwieńczeniem podręcznika są rekomendacje Polskiego Towarzystwa Okulistycznego wskazujące na właściwe metody rozpoznania i leczenia szerokiego spektrum chorób oczu.

Najnowszy podręcznik „Podstawy okulistyki dla studentów medycyny i lekarzy rodzinnych” dostępny jest już w sprzedaży wysyłkowej Wydawnictwa Termedia w cenie 130 złotych.

KUP KSIĄŻKĘ!
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.