Wyślij
Udostępnij:
 
 

Grelecki z PiS: Dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku

Źródło: KL, Gazeta Wyborcza, Natemat
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 12.01.2017
 
 
- Współczuję córce pana Krzysztonka (krakowski radny PO), że musi bawić się z dziećmi z in vitro – miał powiedzieć Adam Grelecki, radny PiS z Krakowa. O sprawie informuje "Natemat".
"Natemat" donosi, że chociaż po kilku godzinach radny wydał oświadczenie, w którym twierdzi, iż jego słowa zostały wyrwane z kontekstu, to na jego profilu na Facebooku trwa burza. Słowa o dzieciach z in vitro miały paść w Krakowie, podczas dyskusji na temat finansowania z budżetu miasta leczenia niepłodności metodą in vitro. Radny Grelecki zabierał głos dwukrotnie.

- Dzieci z in vitro, są jak truskawki. Bez smaku - miał powiedzieć Grelecki podczas swojego wystąpienia, o czym informuje "Natemat". Z kolei "Gazeta Wyborcza" donosi, że radny PiS powiedział również: - 2 kwietnia 2005 roku wszyscy płakali i uważali się za katolików, bo zmarł nasz papież Jan Paweł II. On głosił szacunek do życia, a my teraz tym życiem chcemy sterować, decydując, że ten pan i ta pani mogą mieć dziecko. Nie wolno nam tego robić w Polsce, w której urodził się nasz papież - mówił Adam Grelecki, radny PiS.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia/ i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe