Wyślij
Udostępnij:
 
 

Krzysztof Jakubiak nowym rzecznikiem prasowym Ministerstwa Zdrowia

Źródło: BL
Redaktor: Bartłomiej Leśniewski |Data: 26.02.2018
 
 
Swoje nowe stanowisko Krzysztof Jakubiak objął w poniedziałek. – Będę starał się mocniej wyeksponować te wszystkie dobre dla ochrony zdrowia rzeczy, które dzieją się w ministerstwie – mówi w rozmowie z „Menedżerem Zdrowia”.
Krzysztof Jakubiak na stanowisku zastąpił Milenę Kruszewską. Nowy rzecznik pokieruje też biurem prasy i promocji resortu.

Z wykształcenia jest polonistą. Ukończył Uniwersytet Warszawski, ale także studia z zakresu „business marketing” Uniwersytecie Wisconsin–River Falls. Od lat związany ze środowiskiem medycznym, ostatnio był redaktorem naczelnym „Pulsu Medycyny” i „Pulsu Farmacji”.

- Wiem, że do obowiązków rzecznika należą działania, które w marketingu określa się mianem defensywnych, czyli wyjaśnienie i odpowiadanie na zarzuty i pytania stawiane resortowi – mówi w rozmowie z "Menedżerem Zdrowia". – Ale moją pasją i ambicją będzie możliwe jak najlepsze przekazywanie treści o pozytywnych działaniach ministerstwa, zmianach na lepsze, które stara się swoją pracą wprowadzić – dodaje.
 
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe