Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu

Lekarze w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu?

Udostępnij:
Tagi: student, studia
- Rozmawiałem z panem ministrem zdrowia o tym, czy Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu nie mogłaby kształcić lekarzy. To takie nasze marzenie, a marzenia się spełniają – powiedział Stanisław Karczewski z PiS, podczas inauguracji roku akademickiego w placówce ojca Rydzyka. "Menedżer Zdrowia" spytał przedstawicieli uczelni o to, czy zamierzają otworzyć kierunek lekarski.
- Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu nie prowadzi działań zmierzających do utworzenia kierunku lekarskiego. Senat Uczelni nie podjął uchwały w tej sprawie i nie są prowadzone działania w celu uzyskania akredytacji - odpowiedziała Dorota Żuchowska, dziekan wydziału nauk o kulturze społecznej i medialnej w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Przeczytaj także: "Ojciec Rydzyk zgłasza chęć kształcenia lekarzy" i "Wyższa Szkoła Techniczna uruchamia kierunek... lekarski".

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.