Wyślij
Udostępnij:
 
 
Wybrano nową konsultant w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego. Kim jest?
 
Działy: Aktualności
Minister zdrowia powołał Annę Szczyptę do pełnienia funkcji konsultanta krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego.
- Dr n. med. Anna Szczypta posiada tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego. Aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach dotyczących poszerzania wiedzy fachowej w środowisku pielęgniarek epidemiologicznych, zmierzających do poprawy jakości świadczeń medycznych – czytamy w komunikacie Ministerstwa Zdrowia.

Ponadto jest członkiem kilku towarzystw naukowych, związanych z profilaktyką zakażeń szpitalnych oraz pielęgniarstwem. Przez trzy lata pełniła funkcję redaktora naczelnego kwartalnika „Pielęgniarka epidemiologiczna”. Autorka wielu publikacji o tematyce związanej z tematyką zakażeń szpitalnych.

Od września 2009 r. pełniła funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego w województwie małopolskim.

Zachęcamy do polubienia profilu "Menedżera Zdrowia" na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania konta na Twitterze: www.twitter.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe